Vânzător/ Lucrător comercial

Descrierea postului:
Vânzarea și promovarea produselor de panificație, patiserie, cofetărie în locațiile noastre, magazin-restaurant

Candidatul ideal:
Cautam candidați cu atitudine pozitivă, seriozitate și capacitatea de a lucra în echipă, într-un mediu de lucru plăcut, modern și motivant .
Dorim angajați care să prefere interacțiunea cu clienții, să fie creativi, comunicativi, dedicați locului de muncă și profesiei.

Cerințele postului:
• studii – medii
• oligatoriu: cunostințe de operare pe calculator și/sau pe casa de marcat
• cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional
• experiență pe un post de vânzător/lucrător comercial constitue avantaj (nu e obligatorie experiența în magazine de panificație)

Oferta companiei:
Fiecare nou angajat beneficiază de training specializat, pachet salarial motivant, tichete de masă și oportunitatea de a lucra într-o echipa profesionistă.
Aveți posibilitatea de a vă construi o carieră pe termen lung într-o companie în plină ascensiune!
Beneficiați de contract de muncă pe perioada nedeterminată și veti lucra într-o echipă tânără și plină de entuziasm.

Ataseaza CV

Contactează-ne la

Str. Luncii Nr. 19, 400633, Cluj-Napoca, România

Telefon:+40 364 140 800,

Email: office@lacasapane.ro

Sau ne poti scrie aici

Noutăți prin email