Ospătar

Candidatul ideal:
• Absolvent studii medii sau superioare (constituie avantaj studii /specializare în turism, servicii, comerț)
• Experiență anterioară ca ospătar în restaurante cel puțin 3 ani
• Obligatoriu limba engleză la nivel avansat!
• Abilităţi foarte bune de comunicare şi relaţionare cu clienţii
• Cunoştinţe bune de operare PC
• Persoană motivată de rezultate, dornică să facă parte dintr-o echipă tânără şi dinamică.

Responsabilitati:
• Preluarea comenzilor de mâncare și băutură într-o manieră eficientă și profesionistă
• Acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireproșabile clientilor
• Servirea impecabilă a clienților cu produsele (mâncare /băutură) comandate de către aceştia
• Acordarea de consultanţă specializată clienţilor în alegerea meniului şi prin oferirea de informaţii cu privire la felurile de mâncare alese de către aceştia; cunoaşterea meniului
• Preluarea observaţiilor, propunerilor, preferinţelor clienţilor în vederea creşterii calităţii produselor şi serviciilor oferite
• Încasarea contravalorii meniului servit, gestionarea corectă a valorilor încasate.

Beneficii:
• Pachet salarial motivant bazat pe indicatori de performanță
• Posibilitatea de a avansa în carieră

Ataseaza CV

Contactează-ne la

Str. Luncii Nr. 19, 400633, Cluj-Napoca, România

Telefon:+40 364 140 800,

Email: office@lacasapane.ro

Sau ne poti scrie aici

Noutăți prin email