Brand Manager

Candidatul Ideal:

• Experienta relevanta in domeniu: 3 ani intr-un post similar
• Studii superioare in domeniu
• Engleza: nivel avansat
• Cunostinte nivel avansat excel, word, powerpoint
• Persoana responsabila, atenta la detalii
• Experienta in elaborarea de strategii de marketing offline si online;
• Cunostinte : SEO, Social media marketing, e-mail marketing, online advertising;
• Cunostinte : Photoshop, Coreldraw, illustrator;
• Cunostinte de intretinere si actualizare ale site-urilor de e-commerce
• Persoana creativa si inovatoare

Responsabilitati:

• Contributie la construirea marcii avind ca rezultat imaginea de brand ceruta, pozitionarea brandului, notorietatea marcii, cota de piata si de segment si profitabilitate;
• Pregatirea analizelor si propuneri in dezvoltarea de strategii relevante continind toate aspectele mixului de marketing (ex. coordonarea de prêt a produsului, distributie, strategii de produs/ambalaj, strategii de comunicare/promotii);
• Dezvolta planul de marketing anual al brandului si bugetul
• Controlul bugetului pe anumite proiecte;
• Interpretarea datelor de cercetare si pregatirea analizelor de brand (consumatori, piata, competitori, etc)
• Cercetare marketing

Beneficii:

• Pachet salarial motivant
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes.

Ataseaza CV

Contactează-ne la

Str. Luncii Nr. 19, 400633, Cluj-Napoca, România

Telefon:+40 364 140 800,

Email: office@lacasapane.ro

Sau ne poti scrie aici

Noutăți prin email